Možnosti využití

Rodina Hladkých (máma + táta + syn + babička)

Babička dostala nový chytrý telefon a chce si stále povídat a probírat poslední novinky. Syn paří hry a nelibě nese omezování. Máma a táta chtějí mít svůj klid a hlavně se nezbláznit z účtů za služby, jež se jim sypou na hlavu.Jeden účet, jedna faktura, jedna platba a online přehled je plus – není jen úsporou finanční, ale i časovou. Jde to prostě hladce. Stačí si to jen spočítat!

Celkem zaplatí za

1.444 Kč s DPH / měsíčně
(měsíční sleva 449 Kč a ročně ušetří 5.388 Kč)

Je dobré vědět
Cena čtvrté SIM karty, která obsahuje 300 volných minut a 150 MB, je pouhých 154 Kč.Ke každé kombinaci 1-4 SIM s Tarifem 300 lze objednat více internetových přípojek – vždy nutné kombinovat přípojku s minimálně jednou SIM, čímž se startuje sleva.POZOR! Skvělou výhodou je flexibilní čerpání dat. Co to znamená?Tak v rodině Hladkých například data na SIM kartě nevyužije babička, která jen telefonuje, zatímco o data bude mít zájem syn. Může tak vyčerpat třeba 450 MB dat na své SIM kartě za babičku a mamku, a tátovi zcela stačí 150 MB. Data si zkrátka můžete čerpat dle potřeb.

Rodina Veselých (máma + táta + syn + syn + dcera + babička + děda)

Když jste velká rodina, tak je zkrátka veselo. A to u rodiny Veselých dobře vědí. Veselo ale nebývá, když se doma sejdou všechny účty. Za telefony, za internet, apod. V tom množství člověk občas ztrácí přehled. A přehled je ve velké rodině důležitý. Aby rodina Veselých nebyla brzy smutná, musí si hlídat svůj rozpočet a sledovat pečlivě náklady. A co jim nabídneme? Jde to prostě vesele. Stačí si to jen spočítat!

Celkem zaplatí za

2.734 Kč s DPH / měsíčně
(měsíční sleva 691 Kč a ročně ušetří 8.292 Kč)

Je dobré vědět
Čtvrtá SIM karta může být záložní za pouhých 154 Kč – kdo první vyčerpá data, může využít data ze 4. SIM karty.POZOR! Skvělou výhodou je flexibilní čerpání dat. Co to znamená? Tak v rodině Veselých například data na SIM kartě nevyužije babička a děda, zatímco o data se podělí syn (300 MB), dcera (300 MB), máma (150 MB) a táta (150 MB). Data si zkrátka můžete čerpat dle potřeb.

Single domácnost pana Váhavého (p. Váhavý, máma, táta, babička)

Pan Váhavý žije spokojeně sám se svým čtyřnohým přítelem. V každodenním kontaktu je ale se svou rodinou - rodiči, ale také babičkou. Každý z nich má jiného poskytovatele služeb a babička telefonuje s předplacenou kartou.Kdyby spočítali náklady na mobily a internet dohromady, pravděpodobně by jim částka nedala spát. Nemohli by s námi ušetřit?Nebuďte váhaví a spočítejte si to.

Celkem zaplatí za

1.444 Kč s DPH / měsíčně
(měsíční sleva 449 Kč a ročně ušetří 5.388 Kč)

Je dobré vědět
Ke každé kombinaci 1-4 SIM s Tarifem 300 lze objednat minimálně jednu přípojku. Pokud bude chtít tedy p. Váhavý pořídit druhou přípojku také pro své rodiče, vezme si prostě přípojky dvě. Může si objednat druhou přípojku samostatně ke stávající službě, nebo může opět využít výhodného balíčku přípojky spolu s 1-4 SIM kartami.POZOR! Skvělou výhodou je flexibilní čerpání dat. Co to znamená? Pan Váhavý může využít všech 600 MB dat v rámci své služby, protože nikdo další z rodiny data nevyužije. Data si zkrátka můžete čerpat dle potřeb. .

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace